wedstrijdschema

Wedstrijdschema's

Donderdag vroeg

Datum Tijd HAL 2 Scheidsrechter
15-9-2022 18:00 F.C. Snoekpaars -- VZT het Vierkantje Olympique Watzeije
15-9-2022 18:50 Olympique Watzeije -- F.C. Zwarte Trompetten F.C. Snoekpaars
15-9-2022 19:40 UCS het Sanhedrin  -- Oly's Futsalon F.C. Zwarte Trompetten
22-9-2022 18:00 Olympique Watzeije -- UCS het Sanhedrin  VZT het Vierkantje
22-9-2022 18:50 VZT het Vierkantje -- Oly's Futsalon UCS het Sanhedrin 
22-9-2022 19:40 F.C. Snoekpaars -- F.C. Zwarte Trompetten Oly's Futsalon
29-9-2022 18:00 F.C. Zwarte Trompetten -- UCS het Sanhedrin  F.C. Snoekpaars
29-9-2022 18:50 F.C. Snoekpaars -- Oly's Futsalon F.C. Zwarte Trompetten
29-9-2022 19:40 VZT het Vierkantje -- Olympique Watzeije Oly's Futsalon
20-10-2022 18:00 Oly's Futsalon -- Olympique Watzeije UCS het Sanhedrin 
20-10-2022 18:50 F.C. Snoekpaars -- UCS het Sanhedrin  Olympique Watzeije
20-10-2022 19:40 F.C. Zwarte Trompetten -- VZT het Vierkantje F.C. Snoekpaars
27-10-2022 18:00 Oly's Futsalon -- F.C. Zwarte Trompetten UCS het Sanhedrin 
27-10-2022 18:50 UCS het Sanhedrin  -- VZT het Vierkantje F.C. Zwarte Trompetten
27-10-2022 19:40 F.C. Snoekpaars -- Olympique Watzeije VZT het Vierkantje

 

Donderdag laat, hal 1

Datum Tijd HAL 1 Scheidsrechter
15-9-2022 20:30 Lastuf -- Lazio Reuma U.G.V.D. Roze Rakkers Senioren
15-9-2022 21:20 U.G.V.D. Roze Rakkers Senioren -- Hilversum III Lastuf
15-9-2022 22:10 Ody heren 6 -- U.G.V.D. Roze Rakkers Junioren Hilversum III
22-9-2022 20:30 U.G.V.D. Roze Rakkers Senioren -- Ody heren 6 Lazio Reuma
22-9-2022 21:20 Lazio Reuma -- U.G.V.D. Roze Rakkers Junioren Ody heren 6
22-9-2022 22:10 Lastuf -- Hilversum III U.G.V.D. Roze Rakkers Junioren
29-9-2022 20:30 Hilversum III -- Ody heren 6 Lastuf
29-9-2022 21:20 Lastuf -- U.G.V.D. Roze Rakkers Junioren Hilversum III
29-9-2022 22:10 Lazio Reuma -- U.G.V.D. Roze Rakkers Senioren U.G.V.D. Roze Rakkers Junioren
20-10-2022 20:30 U.G.V.D. Roze Rakkers Junioren -- U.G.V.D. Roze Rakkers Senioren Ody heren 6
20-10-2022 21:20 Lastuf -- Ody heren 6 U.G.V.D. Roze Rakkers Senioren
20-10-2022 22:10 Hilversum III -- Lazio Reuma Lastuf
27-10-2022 20:30 U.G.V.D. Roze Rakkers Junioren -- Hilversum III Ody heren 6
27-10-2022 21:20 Ody heren 6 -- Lazio Reuma Hilversum III
27-10-2022 22:10 Lastuf -- U.G.V.D. Roze Rakkers Senioren Lazio Reuma

 

Donderdag laat, hal 2

Datum Tijd HAL 2 Scheidsrechter
15-9-2022 20:30 Verlegen Playboys -- F.C. Bayern Görgen Helden van de derde helft
15-9-2022 21:20 Helden van de derde helft -- Sokkie Verlegen Playboys
15-9-2022 22:10 White Bulls -- The Scientist Sokkie
22-9-2022 20:30 Helden van de derde helft -- White Bulls F.C. Bayern Görgen
22-9-2022 21:20 F.C. Bayern Görgen -- The Scientist White Bulls
22-9-2022 22:10 Verlegen Playboys -- Sokkie The Scientist
29-9-2022 20:30 Sokkie -- White Bulls Verlegen Playboys
29-9-2022 21:20 Verlegen Playboys -- The Scientist Sokkie
29-9-2022 22:10 F.C. Bayern Görgen -- Helden van de derde helft The Scientist
20-10-2022 20:30 The Scientist -- Helden van de derde helft White Bulls
20-10-2022 21:20 Verlegen Playboys -- White Bulls Helden van de derde helft
20-10-2022 22:10 Sokkie -- F.C. Bayern Görgen Verlegen Playboys
27-10-2022 20:30 The Scientist -- Sokkie White Bulls
27-10-2022 21:20 White Bulls -- F.C. Bayern Görgen Sokkie
27-10-2022 22:10 Verlegen Playboys -- Helden van de derde helft F.C. Bayern Görgen

 

Vrijdag vroeg, hal 1

 

Datum Tijd HAL 1 Scheidsrechter
16-9-2022 18:00 Inter Meloen -- Screaming Nachos Zoutelande 
16-9-2022 18:50 Zoutelande  -- Ijsbeercelona Screaming Nachos
16-9-2022 19:40 Dominion -- Inter Meloen Ijsbeercelona
23-9-2022 18:00 Zoutelande  -- Ijsbeercelona Dominion
23-9-2022 18:50 Dominion -- Screaming Nachos Inter Meloen
23-9-2022 19:40 Inter Meloen -- Zoutelande  Screaming Nachos
30-9-2022 18:00 Screaming Nachos -- Zoutelande  Ijsbeercelona
30-9-2022 18:50 Ijsbeercelona -- Dominion Zoutelande 
30-9-2022 19:40 Inter Meloen -- Screaming Nachos Dominion
21-10-2022 18:00 Zoutelande  -- Dominion Inter Meloen
21-10-2022 18:50 Ijsbeercelona -- Inter Meloen Zoutelande 
21-10-2022 19:40 Screaming Nachos -- Dominion Ijsbeercelona
28-10-2022 18:00 Dominion -- Inter Meloen Screaming Nachos
28-10-2022 18:50 Ijsbeercelona -- Screaming Nachos Inter Meloen
28-10-2022 19:40 Zoutelande -- Ijsbeercelina Onderling

 

 

Vrijdag laat, hal 1

Datum Tijd HAL 1 Scheidsrechter
16-9-2022 20:30 El Padres -- De Eindbaas Amigos de la Prensa
16-9-2022 21:20 Amigos de la Prensa -- BSU El Padres
16-9-2022 22:10 UVV Wokkie Tokkie -- B&A Boys BSU
23-9-2022 20:30 Amigos de la Prensa -- UVV Wokkie Tokkie De Eindbaas
23-9-2022 21:20 De Eindbaas -- B&A Boys UVV Wokkie Tokkie
23-9-2022 22:10 El Padres -- BSU B&A Boys
30-9-2022 20:30 BSU -- UVV Wokkie Tokkie El Padres
30-9-2022 21:20 El Padres -- B&A Boys BSU
30-9-2022 22:10 De Eindbaas -- Amigos de la Prensa B&A Boys
21-10-2022 20:30 B&A Boys -- Amigos de la Prensa UVV Wokkie Tokkie
21-10-2022 21:20 El Padres -- UVV Wokkie Tokkie Amigos de la Prensa
21-10-2022 22:10 BSU -- De Eindbaas El Padres
28-10-2022 20:30 B&A Boys -- BSU UVV Wokkie Tokkie
28-10-2022 21:20 UVV Wokkie Tokkie -- De Eindbaas BSU
28-10-2022 22:10 El Padres -- Amigos de la Prensa De Eindbaas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bel de sportdesk via
(030) 253 4471
© Olympos 2022
design by flow