NIEUW: lessen in de binnenstad
Woon, werk of studeeer je net als veel andere studenten en medewerkers in de binnenstad en lijkt het je relaxt om daar lessen te volgen?
Dan hebben we goed nieuws voor je. Sinds kort bieden we namelijk ook lessen aan bij Parnassos (adres: Kruisstraat 201).
Hieronder vind je het rooster van de groepslessen in Parnassos.
Reserveren kan per losse les en is gratis met OlymPas. Natuurlijk kun je met je OlymPas ook deelnemen aan het volledige sportaanbod op Olympos.
De 10-weekse cursus hardlopen in de binnenstad is op woensdag om 18:30 uur (zie onderaan).
Reserveren voor de groepslessen kan per losse les vanaf 3 dagen voor een les.
Hardlooptraining in de binnenstad op woensdag!
We verzamelen bij de ingang van Parnassos. Van daaruit zoeken we de mooie (groene) stukjes van de stad op, zoals de paden langs de singels. De trainingen zijn geschikt voor alle niveaus, de trainer past tempo, oefeningen en afstand op maat aan.
De cursus van periode 2 start op woensdag 22 november. later inschrijven en insytromen is mogelijk (als er nog plek is).
Schrijf je in (klik daarvoor hier, kies voor de woensdag-cursus) en je kunt de eerstvolgende woensdag meedoen.
(Let op: Er zijn geen kluisjes. De trainer kan sleutel, portemonnee en telefoon voor je bewaren.)
Meer info
Vragen? Kijk op www.olympos.nl, mail naar communicatie@olympos.nl, bekijk de online mini-brochure, volg Olympos op Instagram, Facebook, Twitter (X) of YouTube, of schrijf je in voor de algemene nieuwsbrief of de nieuwsbrief voor medewerkers via: www.olympos.nl/nieuwsbrief.