Header - yin yoga

Yoga Basisprincipes & meer (cursus)

Yoga Basisprincipes en meer (cursus 5 weken)

Deze cursus is bedoeld voor studenten die geïnteresseerd zijn in yoga, al een paar lessen hebben gevolgd en zich daarna beter voelden, maar graag nog wat meer uitleg en begeleiding willen. 

We zullen o.a. vragen behandelen als:

  • Hoe je een basisreeks bewegingen uitvoert, zoals de zonnegroet
  • Hoe je je ademhaling afstemt op de beweging
  • Hoe yoga een meditatieve oefening kan zijn
  • Wat de verschillende soorten yoga zijn — en we zullen een aantal stijlen verkennen, waaronder Vinyasa, Yin en Hatha.

Verwacht dat je op een bewuste en verzorgende manier beweegt voor je lichaam en geest.

Elke les duurt 1,5 uur, zodat je voldoende tijd hebt om vragen te stellen en je ervaringen met de oefeningen te delen. Deze cursus is een uitstekend startpunt als je meer yogalessen wil volgen of als je van plan bent om een eenvoudige, ondersteunende thuisbeoefening op te bouwen.

Natuurlijk kun je met je OlymPas ook onbeperkt deelnemen aan de groepslessen yoga op Olympos of in onze locatie in de binnenstad (Parnassos).

Rooster

Klik onderaan op de knop 'rooster' om het actuele of aankomende cursusrooster te bekijken. Via de knop cursusperiodes kun je het jaaroverzicht van de cursusperiodes met data (en start inschrijvingen) bekijken. 

 

Schrijf je in via Mijn Olympos